TRANSFORMAČNÍ POBYTY NA SARDINII

rozkvět ženství

cesta zpět k sobě

7 ROČNÍK 2024

termíny pobytů

30.6. – 6.7.
7.7. – 13.7.   | 6 volných míst

ochutnávka atmosféry pobytů

cesta zpět k sobě, k vašemu pravému já

NOVÝ ZAČÁTEK

RETREAT neboli POBYT

Tyto pobyty jsou balzámem pro duši.
Jsou o hlubokém napojení se znovu na sebe, vnímání se, poznání se a pochopení se.
Program, skupina žen a síla moře se sluncem jsou výborní pomocníci na to,
se zastavit a ponořit ještě více do sebe spojit se se sebou a dát péči těm částem nás, které potřebují vyživit.

VELICE UNIKÁTNÍ KONCEPT, KTERÝ KOMBINUJE CESTOVÁNÍ A HLUBOKÝ TRANSFORMAČNÍ PROGRAM

rozkvět ženství

tento rok jsem se rozhodla pro téma, které nás vezme hlouběji k nám samotným a naučí nás, jak se jako ženy vyživovat, opečovávat a kvést do přirozené krásy

ZNOVUNAPOJENÍ SE K SOBĚ, VYŽIVENÍ SE, VNÍMÁNÍ BEZPEČÍ, SMYSLU ŽIVOTA A STABILITY, NAUČENÍ SE PRACOVAT SE SEBOU, POROZUMĚNÍ PRINCIPŮM ŽIVOTA A TAKÉ CÍTĚNÍ PODPORY, OČIŠTĚNÍ STARÉHO A OTEVŘENÍ SE NOVÉMU, JIN A JANG, UZDRAVENÍ PARTNERSKÝCH VZTAHŮ A SEXUALITY

Jsme tu pro sebe? Vnímáme se? Cítíme se? Víme, co potřebujeme, aby nám bylo dobře? Máme nástroje, jak pracovat se sebou, aby jsme se cítili bezpečně, stabilně a měli energii žít a kvést?

Život je mystérium a neuvěřitelně divoký proud, nad kterým vždy žasnu. Ale objevila jsem v něm určité principy, které díky tomu, že je znám a funguji podle nich, mi dávají pocítit bezpečí, stabilitu, podporu a smysl.

Na tomto pobytu budu sdílet pro nás ženy esenciální principy, jak se naučit spojovat se sebou a to spojení prohlubovat, opečovávat a léčit. Jak být matkami, léčitelkami a pečovatelkami sebe sama.

Náš vztah k sobě, hloubka spojení se sebou, udává kvalitu života. Pokud jsme od sebe odpojené, je náš život v mlze a nemáme přístup k pocitu, že si ten život tvoříme my. Pokud nemáme dobrý vztah k sobě ani k životu, pak necítíme radost, jen ze samotného bytí, nemáme dostatek energie a také nemusíme cítit ani smysl a důvod, proč žít.

Ráda bych ukázala cestu a způsoby, jak v životě znovu otevřít nekonečný zdroj energie a lásky v našem nitru. Objevit přirozenou radost, jen z toho, že jsme.

Sardinie nese moudrost dlouhověkosti a proto i tento pobyt je opřen o moudrost toho, jak v sobě aktivovat potenciál, kdy to není o stárnutí, ale naopak o rozkvětu a zrání.

Dále vám přinesu poznání našich vnitřních kvalit JIN A JANG vnitřní ženy a muže. Povíme si, jak byli našim vývojem ovlivněni a jak si podle nich vybíráme partnery a také jak si to v sobě porovnat tak, abychom neměli potřebu ubližovat a bojovat, a naopak si vztah tvořili se záměrem vzájemné podpory a růstu.

Život si můžeme vychutnat, můžeme si vychutnat každý nádech a výdech, každé sousto jídla, pohled a dotek. Je to o tom

PŘIDEJTE SE NA CESTU, KTERÁ JE V OBJEVOVÁNÍ KRÁS NÁDHERNÉ SARDINIE A TAKÉ OBJEVOVÁNÍ KRÁS VÁS SAMOTNÝCH

pobyt je pouze pro ženy

BUDEME VE SKUPINĚ 16 ŽEN

průběh pobytu

DOPOLEDNE

Rána začínají programem, který nám pomáhá se napojit na tělo.
Poté je snídaně
a dopolední společný transformační program.

ODPOLEDNE

Po obědě buď pojedeme na výlet, nebo bude osobní volno
~ můžete relaxovat u bazénu, zajít si na krásnou pláž
nebo do města a věnovat se sami sobě a tomu, co zrovna potřebujete.

VEČER

Večery zakončíme společným naladěním se znovu na sebe a na skupinu.

Sardinie

BLUE ZONE – MODRÁ ZÓNA DLOUHOVĚKOSTI

O Sardinii je známo, že je jedním z pěti ostrovů světa, kde se lidé průměrně dožívají opravdu vysokého
věku nad 100 let, ale zároveň i velice kvalitního života. V posledních letech o ní bylo natočeno mnoho dokumentů
a vědci hledali důvody, proč se tam lidem tak daří. (doporučuji se podívat na dokument: Jak se dožít stovky)

Na Sardinii jsem žila celkem tři roky a je pro mě druhým domovem. 

výlety

SARDÍNIE JE NAPROSTO NÁDHERNÝM OSTROVEM, KTERÉMU SE PŘEZDÍVÁ PERLA EVROPY A EVROPSKÝ KARIBIK.

Na pobytu navštívíme více míst, ale konkrétně pojedeme celkem na 1 celodenní výlet, jeden odpolední výlet s večeří a hned po příletu zažijeme piknik na pláži a poté procházku po nádherném moderno historickém městečku. Na celém pobytu vás vozíme pohodlně klimatizovanými auty.

ALGHERO

Po příletu pojedeme na pláž na piknik a poté navštívíme historickou část města. Alghero je pro mě jedno z nejzajímavějších měst na Sardinii. Nádherné moderno historické město obehnané hradbami s malebnými obchůdky a také nádhernou dlouhou světle písčitou pláží.

LA PELOSA nebo PLAVBA KATAMARÁNEM

Celodenní výlet, který má dvě možnosti. Buď se můžete podívat na překrásnou písečnou pláž, které se přezdívá perla Karibiku a je považovaná za jednu z nejkrásnějších pláží Sardinie, nebo můžete na plavku k ostrovu Asinara na luxusním katamaránu. Asinara je chráněná oblast, kde žije spoustu oslíků, jsou tam nádherné pláže a hlavně úžasně zbarvená voda na koupání.

CASTELSARDO

Krásné starobylé město, které se vine na kopci pod hradem, má v sobě kouzlo úzkých, typicky italských uliček, plných obchůdků a výhledů do dálek. Návštěvu ve městě zakončíme společnou večeří.

osobní volno

Na pobytu budou dvě volná odpoledne.
Vila MOON se nachází v borovicovém lese 150m od pláže = 3 minuty chůze.
V okolí je více pláží, jezero a možnost si vypůjčit kaisurf, pádlboard, raft a mnoho dalšího.
Dále je město 20 minut pěšky od domu, kde jsou obchody, trhy a božská domácí zmrzlina.
Nebo můžete zůstat doma a vychutnat si odpočinek v našem 12ti metrovém bazénu.
+ na vile je možné zažít masáž od Markéty Fajtové

místo, kde společně budeme

ubytování ve vile moon

Vila MOON je překrásná vila v BOHO STYLU.

Vila MOON se nachází na pláži San Pietro, ve Valedorii,
v borovicovém lese.

Vila je 150m přímo u pláže = 3 minuty chůze (kavárny, restaurace, dlouhé dřevěné molo na procházení) a 20 minut od centra města Valedorie (obchody, TOP zmrzlina a další) a západy slunce

Ve vile je 16 lůžek pro hosty / 7 pokojů pro 2/3 osoby s vlastní koupelnou.

Po celou dobu pobytu je rostlinná výživná strava
 | snídaně, obědy, lehká svačina, večeře od Markety Fajtové

Vila disponuje krásným soukromým bazén 12x5metrů.

Jógamatky a meditační polštáře máme k dispozici.

cesta na pobyt

Všem, kdo se rozhodnou jet k nám na pobyt, doporučuji letět cenově a časově nejvýhodnějším letem
BRATISLAVA – ALGHERO
v den začátku pobytu letí pouze jeden spoj, tím spojem vás vyzvedneme a to už v 5:45 ráno z BA, ve skupince si lze zajistit spolujízdu nebo společné ubytování v BA, zpět letí v 12:05 z ALG

Ke každému termínu je vytvořená skupinka na WhatsAppu,
kde se můžete domluvit jak na spolujízdě z nějakého města do BA, tak na společném ubytování v BA anebo setkání už na letišti.

TRANSPORT Z LETIŠTĚ A NA LETIŠTĚ
doporučenými lety zajišťujeme my.
Pokud poletíte jiným letem, nebo už na Sardinii budete, buďte v čas transportu na letišti nebo je třeba si zajistit cestu na vilu.
PO CELOU DOBU POBYTU, VÁS VOZÍME KLIMATIZOVANÝMI AUTY

TOTO JSOU JEN ZÁKLADNÍ INFORMACE, PO REGISTRACI OBDRŽÍTE PLNÉHO PRŮVODCE S INFORMACEMI, KDE KOUPIT LETENKU ATD.

časté dotazy

Být společně s ženami, pro některou zní jako něco nádherného a potřebného a pro jinou jako něco, do čeho se jí vůbec nechce, i když jí to volá.
Za těch 6 let, co pobyty tvořím, přijelo mnoho žen, které v sobě probudily odvahu a i přesto, že se bály ženského kolektivu, protože mají z dětství bolestnou zkušenost, tak zažily něco krásného a byly opravdu vděčné, že se odhodlaly. Tento pobyt také pomáhá s tématem sesterství a důvěry v ženském kolektivu.
Více si poslechněte níže ve video i psaných recenzích, kde ženy sdílí, že se nejdříve báli, ale hned po setkání se strach rozpustit a vytvořily se mezi nimi opravu silné vazby a přátelství.

Jak jsem psala výše, tak za roky tvoření pobytů vím, že se na něm vytváří opravdu krásná nová přátelství. Proto pokud chcete jet sami, tak je to velice vítané a naopak když jedete s kamarádkou, tak doporučuji zůstat otevřené a sdílet čas i s ostatními.

Pokud jste ještě nikdy neletěly nebo nemáte rády cestování, pak to úžasné na tomto pobytu je, že se ženy již dopředu spojují ve skupince a domlouvají si společnou cestu do Bratislavy, kdy už na cestě se seznámí, kupují si třeba sedadla vedle sebe a zvládnou tak celý proces na letišti mnohem snadněji.

Pokud se rozhodnete letět z jiného letiště a třeba i dříve nebo déle, je třeba domluvit se mnou individuální přístup. Buď dorazíte v čas, kdy budeme vyzvedávat ženy na letišti v Algheru, nebo se domluvíme a připlatíte si za vyzvednutí někde jinde (pokud to čas dovolí), případně vám dáme adresu a dorazíte taxíkem.
Další možnost od kut létají letadla je Vídeň a Německo.

Jak jsem psala výše, ženy vám na cestě případně pomohou, ale odlet je z Bratislavy, kde se dorozumíte a na Sardinii již vše důležité komunikuji já a jazyk není třeba.

Program na pobytu je zajisté dobrovolný. Pokud budete potřebovat si odpočinout nebo být samy, tak je to vítané, ale pokud byste jely na pobyt pouze za výlety a už teď víte, že se nechcete účastnit pobytu, tak prosím zvažte vaší účast. Pobyt je o propojení se, sdílení a právě jeho kouzlo je ve společnosti žen, které přijely poznat a pečovat o sebe sama.

Každý rok je jiný, někdy jsou jiná místa, jindy je to program. Letos je stejné místo jako minulý rok, ale program i přesto, že nese stejný název, tak má jiné zaměření. Pracuji hodně podle potřeb skupiny, a proto každá skupina je jiná a také díky tomu i program, proto mnoho účastnic jezdí na mé pobyty opakovaně a stále jim mám hodně co nabídnout.

Pokud začínáte s vědomím přístupem k životu a meditací, je toto skvělá příležitost, jak se hned na začátku ponořit hluboko a procítit, co nám změna vnímání života a meditace přináší do běžného života. Vše co sdílím tak vysvětluji pečlivě, aby to bylo vhodné jak pro začátečníky i pokročilé. 

Věk není omezením. Účastníce jsou od 16 let – 55 let, ale nejčastěji okolo 20 – 35 let.

recenze na pobyty na Sardinii

TYTO POBYTY NA SARDINII POŘÁDÁM JIŽ 7 ROKEM OD ROKU 2017

o pobytech je natočeno mnoho nádherných videí s recenzemi a desítky napsaných zpráv

VĚŘÍM, ŽE SLOVA ÚČASTNÍKŮ VÁM NEJLÉPE PŘIBLÍŽÍ, JAKÉ TO NA RETREATECH JE

Nikola14.listopad 2023
Read More
Anička tvoří krásný, bezpečný prostor okolo sebe, který dodává ostatním pocit lehkosti. S Aničkou se cítím jakoby žádné starosti, strachy a úzkosti nebyly. Díky meditacím a technikám, které jsou nám předávány si člověk osvojí hlavně vnímání sebe sama a nežít jako robot v zajetých kolejích a vzorcích. Jsem vděčná za to, že jsem se rozhodla jet vloni na Sardinii, tím započala cesta mé velké vnitřní transformace, ze které už nechci nikdy sejít, jelikož se na této cestě cítím velmi dobře. I přes to, že meditace probíhají online, energii, kterou Anička do toho dává jde cítit i na míle daleko. Moc si Aniččiné tvorby vážím a jsem za ni vděčná. Doporučuji Aniččinu tvorbu úplně všem. Jelikož i když si člověk kolikrát myslí, že ve svém životě nemá co k řešení, něco se přece jen občas objeví a člověk si své bolístky může vyléčit, a to tou nejlaskavější cestou. A čím dříve, tím lépe. Děkuji ti ♥Neuvěřitelné. Dále oceňuji velice profesionální přístup celého týmu, výborné zázemí a skvělá strava. Anička je moudrá bytost, má přehled a dokáže věcně poradit, podpořit. ♥️🌈
Johana8. února 2022
Read More
S Aničkou jsem prožila nádherný retreat na Sardinii a již 4x kurz na očistu čakrového systému. Pokaždé se dozvím nové kvality, jak si zdokonalit život, jak ho žít v lehkosti a jak naslouchat svému tělu. Aničku beru jako svou průvodkyni a jsem obrovsky ráda, že jsem ji mohla poznat-laskavějšího, pokornějšího a moudřejšího člověka jsem dosud nepotkala. Moc děkuji. Johanka🤍🥹
Daniela M.30. března 2023
Read More
S neskutečnou láskou a vděčností vzpomínám na loňský rok a na pobyt s tebou a dalšími krásnými bytostmi na Sardinii, opravdu mě to transformovalo, dekuji ze srdce ❤️ přeju dalším ženám, které se rozhodnou s tebou absolvovat tento pobyt, ať se propustí lehkosti a nechaji se unášet na vlnách úžasné atmosféry v tvé blizskosti a prostředí úchvatné Sardinie, která tomu dodává to kouzlo. 🤍 Děkuji, Aničko. Těším se nesmírně na další budoucí pobyty s tebou 🙏🏼🙂
Monika Čtvrtníčková26. října 2021
Read More
Ahoj Aničko, moc ráda ti napíšu odezvu na pobyt na Sardinii, kterého jsem se zúčastnila tohle léto 🙂 Když napíšu, že mi letošní pobyt na Sardinii změnil život, tak vůbec nepřeháním (ačkoliv to může znít jako klišé). Nejenže to byla moje nejhezčí dovolená v životě, ale dokonce to pro mě byl silně obohacující zážitek, ze kterého čerpám ještě dnes. Od té doby, co jsem se vrátila z pobytu, jsem změnila svůj životní styl, začala jsem více vnímat sebe sama a udělala věci, na které jsem dříve neměla odvahu ani vůli. Stala jsem se vegetariánkou, prodala své PS4 s videohrami, na kterém jsem předtím trávila příliš mnoho času, začala jsem pravidelně meditovat, více sportovat, cvičit jógu a mé obvyklé proměny nálad se tak nějak ustálily a cítím se mnohem vyrovnaněji. Také mi nesmírně pomohly nejrůznější techniky na vyrovnání se s negativními emocemi. Teď už se necítím tak zoufale, když mě občas přepadne špatná nálada, mám vztek, úzkost nebo jsem smutná. Teď už mnohem lépe vím, jak s emocemi pracovat a připadá mi to jako základní znalost, která by se měla učit ve školách. Je šílené, že tolik lidí nedokáže pracovat s něčím tak základním, jako jsou jejich vlastní emoce. Tento pobyt mi tedy výrazně pomohl v porozumění sobě samé a ukázal životní směr, který jsem tak dlouho nemohla najít. Zkrátka, moc za tento pobyt děkuji, nikdy na něj nezapomenu a ráda se zase někdy v budoucnu vrátím!! Děkuji a všem VŘELE doporučuji!!! Měj se moc krásně!! 🙂 S pozdravem, Klára
Andrea Benešová1. listopadu 2021
Read More
Pobyt na Sardinii bylo jedno moje největší a nejlepší rozhodnutí v životě. To opravdu nepřeháním. Dlouho jsem se chtěla vydat někam sama, kde mě to posune dál, hodím vše za hlavu, odpočinu si.. (což se splnilo). Úplnou “náhodou” ke mně přišel tento pobyt. Když jsem o tom četla víc, srdce mi bušilo jak blázen a něco ve mně mi říkalo, že tam musím jet. A taky že se tak stalo. Nelituji ničeho, byla to jedna velká jízda. Tolik úžasných a krásný žen se silnými příběhy co jsem potkala, cítila jsem se v naprostém bezpečí. Takové podpory a lásky co tam bylo.. Tak transformační týden jsem nikdy nikde nezažila a děkuji za to. Dalo mi to nesmírně moc. Po návratu mě neopustila pozitivní energie, snažím se na sobě pracovat každým dnem a využívat spoustu nových rad, co nám Anička předala. Děkuji za vše, za další skvělé holky, které tam o nás pečovaly a vařily skvělá veganská jídla, za to, co pro nás Anička dělá a jak úžasná je.💛Doporučuji to naprosto každému! Už jen když toto čteš, není náhoda.. nebudeš litovat.
Simona Palentová3. listopadu 2021
Read More
Zdravím Anničko, trvalo mi to poměrně dlouho, ale ráda bych napsala pár slov k pobytu na Sardinii, nový začátek. Pro mě to totiž opravdu byl. Pobyt byl skvělý, každá meditace, sdílení, tanec, byl velkým přínosem a taky očištěním. Po několika letech se ve mě otevřelo mnoho třináctých komnat, které jsem vytěsňovala, neznala jsem co je to pláč. Na pobytu se to změnilo, dovolila jsem si to všechno přijmout, prožít a to jen díky Tobě. Po návratu až do teď, to pro mě bylo hodně silné období, kdy všechny ty bolesti vypluly na povrch a já často nevěděla co s nimi. Z počátku jsem si říkala, že mi bylo lépe, když to všechno bylo zavřené. Ale teď, téměř po pěti intenzivním měsících, jsem za to vděčná, vděčná Sardinii a hlavně Tobě, pomohla si mi. Všechno prožít, očistit se, odpustit především sobě, ale i mému okolí. Nemám ještě vyhráno, ale cítím se silnější, než kdykoli předtím. Je to cesta a já ji mám každým dne raději a raději. Z celého srdce Ti děkuji za to, co děláš, jsi neuvěřitelný člověk, který umí zázraky. Ještě jednou děkuji a těším se na další pobyt ♥️♥️♥️♥️ Anničko, opravdu ti děkuju a budu ti vděčná do konce života, pomohla jsi mi udělat můj život lepším 🤍🤍
Nikola Štruplová8. února 2021
Read More
Jsem velice vděčná, že jsem se mohla pobytu zúčastnit. Bylo to velice obohacující, láskyplné a transformační. Jsem si víc než jistá, že pobyt změnil můj pohled na svět, život a na sebe. Neuvěřitelné. Dále oceňuji velice profesionální přístup celého týmu, výborné zázemí a skvělá strava. Anička je moudrá bytost, má přehled a dokáže věcně poradit, podpořit. ♥️🌈
Tereza 31. března 2023
Read More
Aničko já ze Sardnie “žiju” až doteď ❤️Nesmírně mě pobyt zazdrojoval a poléčil, ziskala jsem krásná nová přátelství a inspiraci. Je nádherné, že něco tak úžasně léčivého pořádáš a vkládáš do toho takový kus sama sebe. Děkuji, mej se krasne 💜💫
Previous
Next

na pobytu o vás pečují

Anna Vašinová

JSEM TVOŘITELKOU TĚCHTO POBYTŮ

Holistickou průvodkyní poznání sebe sama, vztahů a života.

Tvořitelkou transformačních pobytů v Česku, Turecku, Sardinii a Řecku a také mnoha technik, meditací, kurzů, setkáních a mnoho dalšího i ve spolupráci s šamany a mistry z Indie.

Vnímám, že jsme se sem všichni narodili celiství, ale výchova a společnost nás od naší přirozenosti odvedla, proto se zaměřuji převážně na to, PROČ nežijeme v rovnováze, spojení se sebou. Skrze různé techniky, jako jsou konstelace, meditace, práce s přesvědčeními, šamanskými technikami a energetickým léčením, pomáhám se navrátit zpět do přirozenosti a plného potenciálu. To vše kombinuji s tělem, pohybem, výživou, biohackingem a určitým lehkým přístupem k životu.

Na cestě sebeléčení a prohlubování mé zkušenosti jsem již 13 let naplno, aktivně pracuji s lidmi posledních 8 let, kdy jsem tvořila různá meditační centra a provázení se stalo smyslem a součástí mého života a připravuji knihu a vzdělávací certifikovaný systém.

Na Sardinii jsem žila více jak tři roky a mluvím Italsky a Anglicky, takže budu také průvodcem po ostrově.

a tým láskyplných žen

celkem je v týmu 6 žen

termíny pobytů

30.6. – 6.7.
7.7. – 13.7.   | 6 volných míst

cena pobytu

CENA

35.800,-

NOVÁ CENA

28.800,-

REGISTRACE JE PLATNÁ AŽ PO OBDRŽENÍ NEVRATNÉ ZÁLOHY 10.000,- 
*Tuto částku je možné rozdělit na dvě platby po 5 000 Kč. První platbu ve výši 5 000 Kč při registraci a druhou část 5 000 Kč odeslat do měsíce od první platby.

v ceně pobytu

• 6 nocí a 7 dní v nádherné vile Moon v pokoji pro dva / tři s vlastní koupelnou
• Přístup k 12 metrovému soukromému bazénu na vile
• Vila je 150m přímo u pláže = 3 minuty chůze (bary, dlouhé dřevěné molo na procházení a západ slunce přímo do moře)
• Vila 20 minut od centra města Valedorie (obchody, zmrzlina a další)
• Transport z letiště a zpět na letiště
• Transporty po celou dobu pobytu klimatizovanými auty
• Anna Vašinová bude i průvodcem po Sardinii | mluví Italsky i Anglicky
• Po celou dobu pobytu rostlinná, výživná strava od Markéty Fajtové: snídaně, oběd, snack, večeře
• Komplexní vzdělávací transformační program NOVÝ ZAČÁTEK ~ RÁNO | DOPOLEDNE | VEČER
• 1 celodenní výlet
• 1 odpolední výlet
• 1 výlet po příletu s piknikem na pláži
• Podklady pro přípravu na hlubší prožití pobytu (přípravný summary ebook, meditace, povídání)
• Podklady pro integraci pobytu po návratu (seznam doporučené literatury, videí a kurzů pro pokračování v tématech, balíček 3 meditací, finální summary ebook)
• Integrační hovor po 14 dnech od pobytu
• Dárky od značek se kterými spolupracuji
• Možnost osobní konzultace s Annou Vašinovou
• Turistický poplatek za pobyt na ostrově
• Zapůjčení slunečníků a výbavy na pláž (deky, šnorchli)
• Vybavení na domě (pračka, jóygamatky, meditační polštářky, svíčky a další)
• Čerstvá pramenitá voda dovážená z hor Tempia

extra

• letenky | po registraci obdržíte jasné instrukce, kde zakoupit letenky +- 5.000,- 
• volitelný | celodenní výlet na lodi s obědem 90e
• možnost soukromé profesionální masáže na vile od Markéty Fajtové  1.000,- – 2.000,-
• možnost si nakoupit v našem obchůdku na domě | zdravé tyčinky, čokoláda, homeopatika, vůně, šperky, kameny a další
• společná večeře ve městě | pizza, těstoviny, ryby, mořské plody

dotaz a možnost si zavolat

 

Máte-li jakékoli dotazy, prosím, napište nám na e-mail sardinie@zesrdcedosrdce.cz, nebo použijte formulář níže. V případě potřeby si také můžeme zavolat. Stačí zaslat zprávu se zájmem a domluvíme si společně termín hovoru s Annou Vašinovou.

registrace

REGISTRACE JE PLATNÁ AŽ PO OBDRŽENÍ ZÁLOHY 10.000,-

*Tuto částku je možné rozdělit na dvě platby po 5 000 Kč. První platbu ve výši 5 000 Kč při registraci a druhou část 5 000 Kč odeslat do měsíce od první platby. Zbývající částku je potřeba odeslat nejpozději měsíc před odletem.

Po registraci vám do týdne zašleme e-mail s registračními informacemi o platbě a letech. Poté, co uhradíte platbu, obdržíte doplňkové informace. Měsíc před pobytem vám také zašleme přípravné materiály.

  N1 30.6. – 6.7.
  N2 7.7. – 13.7.

  odběr termínů událostí

  Pokud byste rádi měli přehled o událostech a pobytech, které tvořím, přihlašte se k odběru novinek.
  Email posílám přibližně jednou měsíčně, kde zašlu informace o událostech na další měsíc. 
  kdykoliv se můžete od odběru odhlásit

  přidejte se na Instagram

  Jsem aktivní tvůrkyní na Instagramu.
  Ráda sdílím a píšu, nahrávám videa a fotím. Sdílím inspirace, doporučení a různé zkušenosti. Občas dělám živá vysílání.
  NA INSTAGRAMU SE MŮŽETE DOZVĚDĚT O RŮZNÝCH AKCÍCH

  klid v srdci, přináší mír do světa

  2024 © ANNA VAŠINOVÁ     |    OCHRANA ÚDAJŮ    |   OBCHODNÍ PODMÍNKY