Ukazuji způsob jak žít vědomější a láskyplnější život.
„JSEM PRŮVODKYNÍ PRO TY, KDO CHTĚJÍ POZNAT VÍCE SEBE SAMA, VZTAHY A ŽIVOT.“

Zastavit kolotoč honění se za něčím a naopak v sobě znovuobnovit hluboký klid a pocit, že jsme v pořádku.
Vzít zodpovědnost za svůj život a naučit sebe sama vnímat, milovat, léčit a podporovat.

 

Posledních 12 let se soustavně věnuji sebeléčení. Jak na fyzické, tak psychické úrovni.

Meditace jsem se začala učit u svého INDICKÉHO MISTRA a práci s emocemi, životem a konstelacemi od úžasné opravdové ŠAMANKY z Rakouska.

Díky silným psychickým problémům, jako je sociální fobie, problémy s agresivitou, emoční jezení, bulimie, závislosti od kouření po tvrdší drogy, jsem byla nucena svou životní cestu soustředit hluboce na to, jak se uzdravit.
Díky ní jsem našla nebo vytvořila techniky, které pomáhají se dostat z těžkých stavů.

Vytvořila jsem systém vzdělávání a poznání CESTA ŽIVOTA, který stabilizuje a transformuje základní pilíře našeho života, a který sdílím
nově i na platformě herohero.
Jsem aktivní na sítích – instagram, youtube.
Tvořím transformační pobyty v Česku, Řecku a na Sardinii.
Vytvářím meditace, online kurzy a programy.
V Praze je možné zajít na meditace, jógu, tanec, léčivé kruhy.

příběh života

Hned ze začátku chci napsat, že toto není příběh, u kterého byste mě měli litovat nebo soudit.
Je to jeden nádherný život, který začal, tak, jak začal a já jsem za každou zkušenost v něm neuvěřitelně vděčná a teď v tom
vidím ten obrovský smysl a to, proč jsem dostala tyto situace do života.

Miluji se a respektuji svou minulost a to je důvodem, proč Vám mohu ukázat každé zákoutí mé duše a otevřít příběh,
kterým jsem si prošla. Tak pokud máte chuť nahlédnout do mé minulosti, prosím, najděte v tom tu nejdůležitější myšlenku a tou je to,
že dokážete naprosto cokoli a že ať je vaše trauma sebevětší, Vy jste ti jediní, kdo ho dokážou vyléčit a to právě tím, že ho přijmete,
dáte mu čas a budete ho milovat.

ADOPCE | ŠIKANA | SOCIÁLNÍ FÓBIE | NADVÁHA | EMOČNÍ JEZENÍ | BULIMIE | DEPRESE | PROBLÉMY S AGRESIVITOU A RVAČKY | ZÁVIST NA DROGÁCH | STŘEDISKO VÝCHOVNÉ PÉČE 

rozhovory se mnou

podkást nastav dUši

Velmi příjemný rozhovor o mé životní cestě a také o tom jak jsem se s tím vyrovnala.

rozhovor pro Markétu Prchalovou

Spirituální rodina od které se učím

Na počátku mého života se toho stalo hodně.
A prozatím v mém životě jsou 3 silné bytosti, které mi ukázaly směr a naučily mě, jak pracovat se svou myslí, nebo se napojovat na zdroj vědomí uvnitř sebe. Pro mě jsou opravdovou rodinou duše. Maminka co si mě adoptovala, Šamanka Brigitte, která se mi nabídla, že je mou babičkou. A Indický mistr, který mi řekl, že je mým dědečkem.

..Žena, která mi mění život při každém setkání s ní.“

V její přítomnosti jsem vyrostla, a to doslova od prvního setkání, kdy se mnou pracovala jako s batolátkem, až po setkání, kdy už jsem byla její dospělé vnouče. Píšu vnouče, protože mi nabídla být babičkou.

Chtěla bych o ní napsat pár řádků, protože jsem se nesetkala s nikým, kdo by tak silně léčil svou přítomností. Má mnoho darů a velkou sílu měnit lidi a posouvat je k jejich nejvyššímu potenciálu.

Poprvé, když jsme se setkaly na pobytu Ritodgaty (jsou dobří přátelé) mi pomohla pustit pocit zrady, který jsem si v sobě dlouho nosila a tím si život doslova trávila. Při dalších setkáních mi otevřela sebelásku a sebepřijetí.

Od roku 2012 jsem na cestě a jezdila jsem každý rok na její Retreat do Rakouska. Aktuálně se u ní učím na pravidelné měsíční bázi – práce s emocemi, konstelace, opravdové léčení. Je vyučená u šamanů a přírodních národů a také je mistryní sufí.

Díky načítání práce a toho jak věci dělá, jsem se hodně naučila. Předala mi, že plánovat není tou nejpřímější cestou a že je potřeba se neustále napojovat na zdroj a ať vedu cokoliv, tak důvěřovat, že v ten moment přijde to potřebné. Dále mě naučila, že to nejlepší, co mohu pro svět udělat, je milovat sebe a milovat tak ostatní, protože jen tak vytvářím prostředí, kde se lidi opravdu léčí. Naučila mě kouzlu doteku a síle jemnosti i pevným hranicím.

Brigitte je žena, která měla rakovinu dělohy a díky tomu si řekla, že se chce naučit žít a pochopit život. Cestovala s šamany a indiány, navštívila Kogi a vyzkoušela mnoho směrů, které jí otevřely oči a nasměrovaly k tomu, co teď předává.

Podívejte se na silné video, které o ní bylo natočeno:

,,Indický mistr, který jezdí jednou ročně na 3 měsíce do Evropy, předávat meditace“

Úžasný muž, kterého jsem potkala v roce 2012 a naprosto otřásl mým životem. Jedna žena, pro kterou jsem pracovala, mě vzala na meditace. Vůbec jsem neměla tušení, co to může přinést, ale byla jsem tomu hodně otevřená. V tu dobu už jsem se sebou hodně pracovala, ale byla jsem v hodně velkých depresích, rozjeté bulimii a vnitřní bolesti. Když jsem přišla do prostoru, kde seděl, vnímala jsem poprvé v životě nepřímo silné energie, bylo to jakoby celý prostor vibroval a třásl se. Hned po první meditaci jsem měla životně důležitou vizi a věděla jsem, že to je má cesta. Ritodgata mi nabídl meditace navíc, pozval mě na další jeho semináře i přesto, že věděl, že nemám finance na příspěvek, tak chtěl, abych jela na všechny pobyty a lekce. Nabídl mi, že bude mým dědečkem a dal mi hodně péče, kterou jsem zrovna potřebovala. Už jen to, že mě přijal, ve mně vytvořilo velkou změnu. Na jednom z pobytů jsem se seznámila s Šamankou Brigitte. Její práce a meditace od Ritodgaty ze mě za týden udělali nového člověka, který změnil plně životní směr, choval se jinak, mluvil jinak a vnímal jinak. Od té doby každý rok jezdím za Ritodgatou po jeho seminářích v Evropě a sama mu nějaké události pořádám. 
Mnoho lidí jezdí za Ritodgatou přímo do jeho Ašrámu v jižní Kerale v Indii.

recenze

Pokud Vás zajímají zkušenosti lidí, kteří si prošli pobyty v Česku a na Sardinii, meditacemi, kurzy, přednáškami, podívejte se. 
TVOŘÍM POBYTY A PROVÁDÍM JIŽ 5 LET

přehled událostí

Podívejte se na seznam všech aktuálních událostí v nejbližším měsíci.

odběr termínů událostí

Pokud byste rádi měli přehled o událostech a pobytech, které tvořím, přihlašte se k odběru novinek.
Email posílám přibližně jednou měsíčně, kde zašlu informace o událostech na další měsíc. 
kdykoliv se můžete od odběru odhlásit

přidejte se na Instagram

Jsem aktivní tvůrkyní na Instagramu.
Ráda sdílím a píšu, nahrávám videa a fotím. Sdílím inspirace, doporučení a různé zkušenosti. Občas dělám živá vysílání.
NA INSTAGRAMU SE MŮŽETE DOZVĚDĚT O RŮZNÝCH AKCÍCH

@ANNAVASINOVAA

Jsem aktivní tvůrkyní na Instagramu.
Ráda sdílím a píšu, nahrávám videa a fotím. Sdílím inspirace, doporučení a různé zkušenosti. Občas dělám živá vysílání.
NA INSTAGRAMU SE MŮŽETE DOZVĚDĚT O RŮZNÝCH AKCÍCH

chcete se zeptat?

    klid v srdci, přináší mír do světa

    2022 © ANNA VAŠINOVÁ     |    OCHRANA ÚDAJŮ    |   OBCHODNÍ PODMÍNKY