online vedené meditace

PRAVIDELNĚ NEPRAVIDELNĚ, JEDNOU DVAKRÁT NEBO TŘIKRÁT DO MĚSÍCE, VEDU ONLINE MEDITACE PŘES ZOOM

 

meditace nám pomáhá zastavit se a získat kontrolu nad naší myslí a tím i nad naším životem

Vstupujeme do prostoru za našimi myšlenkami, kde můžeme opečovat různá témata, uvolnit to, co nám neslouží, a nebo jen načermat sílu a vitalitu

různá témata a styly

Nejčastěji pracuji s energetikou, kdy opečováváme svá nitra, abychom se uvnitř sebe cítili příjemně. Dále pracuji s dechem, hudbou, záměry, vizualizací a občas do meditace zahrnuji i konstelace.

Témata jsou různorodá, ale převážně se jedná o budování si vřelého vztahu k sobě samým a k životu. Před naším nitrem a tím, co uvnitř sebe máme, neutečeme, a tak je důležité se k sobě nořit, opečovávat, dovyživovat to, co je potřeba. A také se se sebou naučit komunikovat a pracovat.

proč meditovat?

Pro mě je meditace cestou k sobě a tím ke svobodě.
Je to nástroj, který má ve světě mnoho podob, ale ta má je o opečovávání sebe sama.

Naučit se komunikovat se sebou a vybudovat si vztah, o který se můžeme opřít, je způsob, jak se v životě udržet stabilně a pevně.

Každý z nás má mnoho potřeb, které si často ani neuvědomuje. Já tyto potřeby zvědomuji a nabízím způsoby a nástroje, jak je dovyživit a opečovat, protože jen tak můžeme být svobodní, celiství a stabilní.

Pokud nám chybí vlastní uznání a láska, pak se v životě snažíme získat uznání a lásku od ostatních a často děláme věci, které vlastně ani nechceme, aby jsme svou potřebu cítit lásku nebo uznání naplnili. Když se naučíme tyto kvality sami sobě dávat a léčit svá zranění z minulosti, máme pevný základ a cítíme se silní a připravení na cestu životem. 

Život přináší krásné i náročné okamžiky, ale pokud máme spojení se sebou samými, můžeme si užít všechny jeho aspekty, jak ty krásné, tak ty náročné.

jak se připojit k meditacím ?

O tom, kdy je další online meditace, se nejlépe dozvíte ve skupině na WhatsAppu a nebo dole v kalendáři pro online/offline setkání.
/ Ve skupině sdílím pouze informace o meditacích. /

Ve skupině dám vědět o nadcházející meditaci a pošlu odkaz pro registraci na setkání.

V registraci se již dozvíte podrobnosti, kam zaslat příspěvek, a také vám po registraci dorazí link k připojení se do meditace.

Doporučuji se připojit 10-5 minut předem. Připravit si klidný prostor, případně svíčku, vonnou tyčinku, čaj.

jak meditace probíhají ?

MEDITACE PROBÍHAJÍ PŘES ZOOM.

Do vysílání můžete vstoupit s kamerou nebo bez kamery, to je naprosto na vašem rozhodnutí, a nemusíte se nějak zapojovat nebo mluvit. Zajisté vás velice ráda vidím na kameře, ale respektuji vaše potřeby. 

+ Na konci je vždy možnost sdílet svůj prožitek a případně se na cokoliv zeptat.

24h záznam nebo nahrávka

V základní ceně máte možnost se podívat na 24 hodin na záznam. Stačí se běžně registrovat k meditaci. Vždy po skončení vysílání všem registrovaným přijde email s odkazem ke shlédnutí záznamu.

Anebo zaplatit částku za záznam a pořídit si nahrávku, která vám zůstává, a můžete si meditaci opakovaně přehrávat.

cena

úvodní slovo, vedená meditace, muzikoterapie, prostor pro dotaz
/ handpan, koshi bell, křišťálové a tibetské mísy /

základní

280,-

s nahrávkou

380,-

pro získání nahrávky, pouze zašlete tuto částku a po skončení vysílání vám jí odešlu

*pokud máte zájem o meditaci, ale jste studenti, na mateřské nebo nemáte finanční prostředky, můžete mě kontaktovat, a společně se dohodneme

kalendář událostí

Lucie J.13. února 2022
Read More
Musím říct, že on-line jsem vyzkoušela už spoustu vedených meditací i různých webinářů, kurzů apod., ale Anička mi v tomhle sedí úplně nejvíc. Asi nejde úplně říct proč, každému vyhovuje něco jiného, ale pokusím se to alespoň přiblížit. Řekla bych, že Anička má velký dar a meditace přirozeně a jemně plynou. Já v životě často na věci tlačím a snažím se je vymyslet hlavou a Anička mě vždy její lehkostí umí jemně nasměrovat do mého nitra. Jsem schopná od ní pochopit výklady různých témat a vyhovuje mi, jakým stylem to podává. Často a ráda se k ní vracím. Děkuji Aničko
Lucie C.
Read More
Online meditace jsou pro mě krásnou kotvou při uspěchaných dnech. Ráda se k nim i vracím skrze zakoupený záznam. Vždy se po nich cítím více v klidu, napojená na tělo a na nitro a krásně se mi usíná. Jdou příjemně do hloubky, ale pouze tolik, aby se člověku ulevilo, ale mohl další den opět fungovat, pokud potřebuje. Speciálně na podzim a v zimě jsou pro mě lucerničkou přinášející více světla a spokojenosti do dlouhých nocí.
Veronika
Read More
Meditace s tebou Aničko jsou super cestou k ještě větší sebelásce, uklidnění, odblokování různých vzorců a napojení se více na sebe a energie kolem. Každá meditace je skvělá, pokaždé je to jiná "jízda", která mě dovede přesně tam, kde potřebuji být. Děkuji ti za to, co děláš.
Eva
Read More
Anička tvoří krásný, bezpečný prostor okolo sebe, který dodává ostatním pocit lehkosti. S Aničkou se cítím jakoby žádné starosti, strachy a úzkosti nebyly. Díky meditacím a technikám, které jsou nám předávány si člověk osvojí hlavně vnímání sebe sama a nežít jako robot v zajetých kolejích a vzorcích.
Previous
Next

meditace k poslechu

odběr termínů pobytů

Pokud byste rádi měli přehled o událostech a pobytech, které tvořím, přihlašte se k odběru novinek.
Email posílám přibližně jednou měsíčně, kde zašlu informace o událostech na další měsíc. 
kdykoliv se můžete od odběru odhlásit

přidejte se na Instagram

Jsem aktivní na Instagramu.
Ráda sdílím a píšu, nahrávám videa a fotím. Sdílím inspirace, doporučení a různé zkušenosti. Občas dělám živá vysílání.

@ANNAVASINOVAA

Jsem aktivní tvůrkyní na Instagramu.
Ráda sdílím a píšu, nahrávám videa a fotím. Sdílím inspirace, doporučení a různé zkušenosti. Občas dělám živá vysílání.
NA INSTAGRAMU SE MŮŽETE DOZVĚDĚT O RŮZNÝCH AKCÍCH

chcete se zeptat?