ONLINE TRANSFORMAČNÍ KURZ

hluboká očista čakrového systému

ONLINE TRANSFORMAČNÍ KURZ

hluboká očista čakrového systému

11.2. – 15.2.

11.2. od 18:00 – 21:00 a další dny od 19:00 – 21:00

LZE SE PODÍVAT 24 NA ZÁZNAM NEBO SI ZAKOUPIT NAHRÁVKY

Tento kurz je jeden z nejsilnějších a nejhlubších kurzů, které zatím pořádám a mám na něj opravdu nádherné ohlasy. Proto ho pravidelně opakuji a známkou velkého dopadu je, že se do něj opakovaně přihlašují i ti kdo v něm již byli.
Kurz je vhodný pro začátečníky a velmi přínosný i pro pokročilé

– tradiční Indické meditace obohacené o moderní příspup –

MEDITAČNÍ KURZ NA HLOUBKOVOU OČISTU ČAKROVÉHO SYSTÉMU 
PŘINÁŠÍ VHLED DO NAŠEHO ŽIVOTA

Tento kurz je kombinací velice cenných informací o tom, jak přistupovat k životu, a jak jednotlivé čakry a tedy oblasti v našem životě fungují + hluboké čistící meditace, které nám pomohou jednotlivé čakry pročistit a pak sladit dohromady.

Je to několika denní transformační cesta, která může přinést hodně, ale uvidíte, že když několik dní za sebou takto meditujete, otevře se vám jiná úroveň prožívání, synchronicit a cítění sebe sama v životě.

Práce na čakrách nám odkrývá všechny roviny našeho života. Proto, když se pracuje s čakrovým systémem, dostáváme se opravdu daleko, a začínáme sebe chápat mnohem komplexněji. V každé čakře se otevře několik životních témat, a my podle průběhu meditace zjistíme, jak na tom čakra je. Je potom mnohem snadnější vědět, kam v životě směřovat pozornost, a naopak podle toho, jaká témata v životě řešíme, víme, s jakou čakrou pracovat více a opakovaně.

ČAKROVÝ SYSTÉM

Čakry jsou energetické toky, které rozvádějí energii po těle. Jejich proudění ovlivňují naše postoje, programy, přesvědčení, bloky a traumata. Čakra může být buď přeplněná energií, a člověk je pak nervózní, chtěl by vše hned, anebo naopak skrze ní může proudit jen malé množství, a v životě chybí šťáva a motor do toho, tvořit si život podle našich přání. Dále v nich mohou být energie, které nejsou naše, a nasáli jsme je od někoho, ty je velice dobré vyčistit, abychom vnímaly to, jak vnímáme my, neskresleně skrze energie, které nejsou naše.

Díky čakrám máme každý den energii do života. Proto bychom měli dbát o své životní postoje, a tím pak o stav našich čaker (je to obousměrné, když dbáme o čakry, mění se tím naše životní postoje). Pokud čakry stojí v rovnováze, máme pak sílu tvořit si život vědomě a prožívat ho s radostí, v opačném případě síla na transformaci v našem životě není.

Každá čakra souvisí s určitými orgány a hormonálními žlázami v těle, a tedy přímo ovlivňuje i naše fyzické zdraví, to, jak se cítíme ve svém těle, a jeho hormonální zdraví.


Čakrový systém je opravdu geniální mapa života, po které, když se rozhodneme jít, objevujeme návod, jak s naším životem naložit, aby byl stabilní.

Jako první se učíme stabilitě, právu BÝT a MÍT.
Dále jdeme přes právo CÍTIT a CHTÍT,
přes právo JEDNAT tak, jak si přejeme,
právo svobodně MILOVAT A BÝT MILOVÁNI,
právo MLUVIT A BÝT VYSLYŠENI,
právo VIDĚT pravdu a
právo POZNAT, VĚDĚT.KAŽDÁ ČAKRA NESE ŽIVOTNÍ TÉMA A TAK SE DOSTANEME K ZÁKLADNÍM OBLASTEM ŽIVOTA

Budeme se bavit o tématech jako uzemnění, stabilita, jistota, sexualita, kreativita, vnitřní síla, hranice, láska, sebeláska, vyjádření, sebehodnota, intuice, napojení a mnoho dalšího.

kurz je vzdělávací přednáškou + praxí ve formě meditací. 

průběh setkání

 

Setkáme na meetingu přes ZOOM call.

První hodina je věnovaná teorii o čakrách a dané oblasti života a další meditaci a sound healingu.

 
+ První den se dozvíte základy o meditacích. Vysvětlím, jak vnímám meditaci, a jak na ni nahlížet, aby vám v životě přinášela DLOUHODOBOU úlevu a podporu. Také vás uvedu do čakrového systému a objasním, jak v těle fungují energie.
Provedu vás tím, jak vnímat a pracovat s emocemi a s čímkoliv, co se může v meditaci objevit během kurzu. V těchto meditacích pracujeme s potlačenými emocemi, které nám brání prožívat život v naší přirozenosti a lehkosti.

KAŽDÝ DEN bude prostor odpovídat na dotazy ohledně předchozí meditace a následně začne podrobné povídání o dané čakře a způsobu, jakým je propojená s naším životem.

POSLEDNÍ DEN uzavřeme kurz celkovým shrnutím a řeknu vám, jak je vhodné dále po kurzu navázat a jak zařadit meditaci do běžného života.

obsah kurzu

 

• Získáte informace o tom, co je meditace a co vám do života může přinést.
• Povím vám základy meditace, jak správně sedět v meditaci a jaké meditační techniky lze používat.
• Uvedu vás do toho, jak vnímat emoce a trauma, a jak s nimi pracovat.
• V kurzu se dozvíte obsáhlé ucelené informace o čakrovém systému a jak je propojený s naším životem.
• Každá čakra nese životní téma a tak se dostaneme k základním oblastem života. 
• Každý večer si společně zameditujeme HLUBOKOU očistnou meditaci na konkrétní čakru s mantrou.
• Meditace je obohacena o sound healing s křišťálovými mísami, které mají vždy frekvenční tón dané čakry.
• Dostanete také informace o tom, jak dále postupovat v meditacích a očistě čaker.

recenze na kurz

Pár e-mailových recenzí + na instagramu mám destky uložené v higlitu.

Kateřina5. září 2022
Read More
Milá Annie, zúčastnila jsem se Vašeho online kurzu na očistu čaker a chci Vám říct, že to pro mě byl velmi transformační zážitek. Až tak velký, že mě to donutilo Vám napsat. Celý život jsem žila ve smutku, úzkostech, depresích a ovládala mě má duševní nemoc. Já si ale řekla, že toho všeho již bylo dost. Díky Vašemu kurzu cítím, jak se každým dnem mění můj pohled na vše - na sebe, mé nejbližší i na lidi, které neznám...a hlavně na život. Neztotožňovat se s mými myšlenkami je pro mě velká změna, velké uvědomění, a já se proto na ně snažím nahlížet opravdu jenom jako na ten film, který mi běží v hlavě. Cítím, jak mě zaplňuje láska a porozumění - vůči sobě, příteli i mé rodině. Na Váš kurz jsem se přihlásila z toho důvodu, že jsem letos o prázdninách udělala velký krok - začala jsem se svou myslí a nemocí pracovat. Našla jsem si psychoterapeutku, která mě poslala k paní psychiatričce a začala jsem brát medikaci. Mojí terapeutkou mi bylo doporučeno zvolnit, soustředit se na sebe a dělat si na sebe čas. Doporučila mi dělat každodenní rituály (zkrátka každý den alespoň 10 minut dělat něco, co mě baví) a já zvolila meditaci. A tak jsem se vlastně ocitla na Vašem kurzu. Už jako malá jsem tíhla k této východní filosofii a zájem o ni mě provází celým mým životem. Předříkávat proto mantry v sanskrtu a dozvídat se od Vás tolik nových úžasných věcí pro mě bylo jako návrat domů, jako návrat k sobě samé...Jako bych vždycky cítila, že tohle je ta správná cesta, ale teprve teď jsem si to uvědomila. Děkuji Vám na sto tisíckrát. Po neskutečně dlouhé době cítím, že mě něco naplňuje, něco mi dává opravdový smysl... Celou dobu z Vás čišela láska a neskutečná harmonie, klid...Děkuji, že mi Vás Vesmír přihrál do života, určitě jsem se Vašeho kurzu či meditací nezúčastnila naposledy. Ba naopak. Znovu děkuji a posílám lásku! Srdečně zdraví Kateřina
Sarah6. září 2022
Read More
Milá Aničko, Na začátek emailu Ti chci poděkovat. Jsi přesně tím, co jsem v životě potřebovala. Dokážeš tak krásně mluvit, popisovat a vysvětlovat, že hltám každé tvoje slovo. Cítím, že mi toho hodně předáváš. S meditacemi jsem chtěla už delší dobu začít, ale vlastně jsem nevěděla pořádně jak. Minulý týden jsem se cítila hodně frustrovaná a hned co jsem narazila na tvůj kurz jsem věděla, že je to to ono. A je to krása a já jsem vděčná sobě, že jsem do toho šla, ale především Tobě, že jsi mi zkřížila cestu ! Jsi mi v tomto tím nejbáječnějším průvodcem , Meditace jsou pro mě těžké. Myslím, že jsem ani ještě nepřišla na to, jak s nimi úplně správně pracovat. Nezažívám tak silné pocity a situace jako některé ostatní slečny a ženy, které na kurzu jsou, vím ale, že je to v pořádku. Dělám to, jak nejlépe dokážu a nic si nevyčítám. Nedá se ale říct, že bych necítila nic. Je to pro mě krásný čas, něco jiného, co neznám. Některé meditace byly pro mě třeba i fyzicky náročné, nejvíce asi 2., nicméně se po nich cítím skvěle. Konečně klidně spím a nebudím se. Cítím lásku, pokoru, vděk. Věřím, že se brzy dostanu do toho úplně a budu schopná se napilno soustředit celou dobu 🙂 Zároveň bych Tě chtěla poprosit, zdali bys mi, prosím, neposlala všechny naše meditace nahrané. Pokoušela jsem se o to sama, ale nepřišla jsem na to a cítím, že bych si skrz ně jednou za čas potřebovala s Tebou zameditovat a znovu si poslechnout Tvá nádherná povídání na začátku, ta jsou pro mě totiž hodně silná. Krásně to všechno vyjadřuješ a říkáš to lidsky, přirozeně a tak, jak to je a je to naprosto úžasné. Jsem si jista, že toto nebyl můj poslední kurz s Tebou, pokud bude možnost, ráda bych se zúčastnila i nějakého pobytu, až to bude možné ! Děkuji, děkuji a děkuji ještě jednou a moc se těším na naší poslední meditaci.
Martina3. listopadu 2021
Read More
Milá Annie, chtěla bych ti moc poděkovat za tvé vedené meditace, které byli zaměřené na čištění čaker. Za sebe mohu říct, že to bylo náročné. Po prvním dnu jsem se sice cítila nabuzená, měla jsem při meditaci velice příjemný pocit, cítila jsem napojení na čakry, jako by se usmívaly, ale další dny jsem bývala unavená, až večer to bylo vždy lepší. Miluji mantry. Poslouchám i hudbu, kde se mantry zpívají. Tyto meditace s nimi byli pro mě zážitek. Díky tobě, jsem zažila takto vedené meditace a určitě v nich budu pokračovat. Ráda zpívám, ale raději bez posluchačů, ale u manter si zpěv užívám a mám pocit, že zpívám dobře. S odstupem času se cítím celkově víc a víc šťastná a spokojená. Únava a vyčerpání odezněli. Uvnitř mám pocit, jako by se něco dělo, vnímám jejich "pohyb", každá z nich ho má jiný, první čakra poskakuje, druhá se houpe, třetí točí dokolečka, čtvrtá se převaluje ze strany na stranu, pátá jen je a září, šestá se směje a mrká..., je to s nimi sranda. Neposuzuji, zda je to tak správně, jen je prostě takto vnímám a cítím. Když se nacítím, hned je mi líp a jsem teď a tady. Toto bych ráda využila častěji, být sama se sebou. Zažívat to je velice krásný pocit a zároveň výzva s tím pracovat. Děkuji, děkuji, děkuji. Přeji ti spoustu velkých snů a splnění přání. Tvé rozdávání lásky, tvá srdečnost a zář, která z tebe vychází ať dál roste a pomáhá.
Iveta1. září 2022
Read More
Krásný večer Aničko, děkuji ti za odpověď a straaaaašně moc bych ti chtěla poděkovat za dnešní meditaci na puštění slibů. Vím, že bych hnedka po meditaci neměla koukat na monitoru, ale musím ti hned napsat! Bylo to neskutečný! Cítím se tak o deset kilo lehčí. Před prvním silovým dýcháním jsem začala brečet. Zničehonic mě začali téct slzy. Zpočátku jsem cítila smutek a zlost, ale postupně jsem cítila jak spolu se slzami vše odchází (při prvním vydechnutí v silovým dýcháním doslova všechno z nosu odešlo po tom breku :D) a cítila jsem smíření, klid a lásku.
Monca24. ledna 2024
Read More
Aničko moc děkuji za Tvé meditace. Jsem pravidelný účastník a nemohu si vynachválit. Líbí se mi techniky, praxe a zároveň propojeni s teorií. Umíš to předat krásným způsobem, líbí se mi tvůj hlas a moc ráda se k meditacim vracim. Pomáhá mi to při práci na sobě a cítím se vždy spokojene, ze jsem dostala co jsem chtela. Libi se mi vystupovani a tve laskave slova.
-24. ledna 2024
Read More
Anička tvoří krásný, bezpečný prostor okolo sebe, který dodává ostatním pocit lehkosti. S Aničkou se cítím jakoby žádné starosti, strachy a úzkosti nebyly. Díky meditacím a technikám, které jsou nám předávány si člověk osvojí hlavně vnímání sebe sama a nežít jako robot v zajetých kolejích a vzorcích. Jsem vděčná za to, že jsem se rozhodla jet vloni na Sardinii, tím započala cesta mé velké vnitřní transformace, ze které už nechci nikdy sejít, jelikož se na této cestě cítím velmi dobře. I přes to, že meditace probíhají online, energii, kterou Anička do toho dává jde cítit i na míle daleko. Moc si Aniččiné tvorby vážím a jsem za ni vděčná. Doporučuji Aniččinu tvorbu úplně všem. Jelikož i když si člověk kolikrát myslí, že ve svém životě nemá co k řešení, něco se přece jen občas objeví a člověk si své bolístky může vyléčit, a to tou nejlaskavější cestou. A čím dříve, tím lépe. Děkuji ti
Lucie Cimrmanová24. ledna 2024
Read More
Online meditace jsou pro mě krásnou kotvou při uspěchaných dnech. Ráda se k nim i vracím skrze zakoupený záznam. Vždy se po nich cítím více v klidu, napojená na tělo a na nitro a krásně se mi usíná. Jdou příjemně do hloubky, ale pouze tolik, aby se člověku ulevilo, ale mohl další den opět fungovat, pokud potřebuje. Speciálně na podzim a v zimě jsou pro mě lucerničkou přinášející více světla a spokojenosti do dlouhých nocí.
Previous
Next

recenze

Pokud Vás zajímají zkušenosti lidí, kteří si prošli pobyty v Česku a na Sardinii, meditacemi, kurzy, přednáškami, podívejte se. 
TVOŘÍM POBYTY A PROVÁDÍM JIŽ OD ROKU 2017

cena kurzu

LZE SE PODÍVAT 24 NA ZÁZNAM NEBO SI ZAKOUPIT NAHRÁVKY

Po dobu 24 hodin bude záznam z večera uložen na webu a po skončení lekce pošlu odkaz do naší společné skupinky na WhatsAppu.

2.800,-

*pro ty, kdo již prošli kurzem 1.400,-

*cena za nahrávky 4.444,- 

Úvod do meditací
Práce s emocemi a traumaty
Seznámení s čakrovým a energetickým systémem
Obsáhlé informace o různých oblastech života
Každý den hluboké čistící meditace se sound healingem
Podklady pro integraci a pokračování v technikách

registace do kurzu

*na registraci odpovídáme maximálně do 3 dnů, jinak prosím napište na email meditace@zesrdcedosrdce.cz

  odběr termínů pobytů

  Pokud byste rádi měli přehled o událostech a pobytech, které tvořím, přihlašte se k odběru novinek.
  Email posílám přibližně jednou měsíčně, kde zašlu informace o událostech na další měsíc. 
  kdykoliv se můžete od odběru odhlásit

  přidejte se na Instagram

  Jsem aktivní tvůrkyní na Instagramu.
  Ráda sdílím a píšu, nahrávám videa a fotím. Sdílím inspirace, doporučení a různé zkušenosti. Občas dělám živá vysílání.
  NA INSTAGRAMU SE MŮŽETE DOZVĚDĚT O RŮZNÝCH AKCÍCH

  @ANNAVASINOVAA

  klid v srdci, přináší mír do světa

  2022 © ANNA VAŠINOVÁ     |    OCHRANA ÚDAJŮ    |   OBCHODNÍ PODMÍNKY