26. – 28.5.

pobyt, rozkvět života

ORLICKÉ HORY > NEBESKÁ RYBNÁ

před tím, co uvnitř sebe cítíme, neutečeme

Společnost nás ale naučila se od toho, co uvnitř cítíme, odpojovat různými způsoby ~ pro někoho je to jídlo, pro jiného televize, sociální sítě, alkohol, nákupy.

Tento pobyt bude o přijmutí toho, co uvnitř sebe máme a
převzetí zodpovědnosti za to, jak se uvnitř sebe cítíme. 
A také převzetí  zodpovědnosti za svůj život a o pochopení principů života.

na tomto pobytu opečujeme svá nitra

 

Jako děti jsme byli odkázaní na své rodiče, ale v určitém věku tato zodpovědnost láskyplné péče přejde do našich rukou.

Důležitý a zlomový bod v našem životě je, když si vezmeme zodpovědnost sami za sebe, za svůj život a také za naplnění vlastních potřeb.

Celý život si přejeme lásku, uznání, péči, ale někdy nevíme, že si tyto kvality můžeme a hlavně musím dát sami. Protože když máme potřebu lásky a nevíme, že si jí můžeme dát sami, pak jsme velice lehce manipulovatelní, protože díky potřebě lásky, která nám chybí, jsme schopni odložit svou autenticitu a dělat to, co nechceme, jen proto, abychom získali lásku. Stejně tak je to s uznáním, jsme schopni pro něj dělat věci a pracovat tak tvrdě, aby to někdo ocenil, že jdeme sami proti sobě a tomu, co je pro nás dobré.

Začátkem je uvědomění o zodpovědnosti za plnění vlastních potřeb. Je to další rovina, stejná jako jídlo, voda, vzduch. Tak, jak krmíme sebe sama, dýcháme, ukládáme se, tak je potřeba začít sebe sama i dosycovat emočními potřebami. 

Já jsem zdrojem lásky k sobě samé.
Já jsem zdrojem štěstí v mém životě.
Já jsem zdrojem zdraví a péče o sebe.
Já jsem zdrojem podpory a laskavosti k sobě.
Já jsem zdrojem tvoření si života v lehkosti a klidu.
Já jsem zdrojem všech svých potřeb.

pečovat o vás bude Anna Vašinová

saunový rituál a otužování

Součástí pobytu je očistný saunový rituál s různými druhy peelingu a medovou maskou na tělo.
Chalupa se nachází nachází nad soutokem dvou řek a budete mít možnost si zajít do řeky se otužit.

feel it

Ráno začneme nádherným tanečním cvičením, které nám pomůže skrze pohyb posílit tělo a také své záměry.

a mnoho dalšího

recenze na pobyty v Česku

Věřím, že slova účastníků vám nejlépe přiblíží, jaké to na retreatech je.

Lucie Cimrmanová3. listopadu 2021
Read More
Krásný den Aničko, ráda bych se podělila o své dojmy a napsala, jak jsem vnímala poslední listopadový retreat. Byl to první reTREAT, na které jsem byla. A mohu říct, že jsem nikdy nic podobného nezažila. Nevěděla jsem, co od toho čekat. Hned na začátku mě neskutečně překvapila atmosféra, kterou jsme společně vytvořili. Byla plná naprostého přijetí, pochopení, lásky a soucitu. Člověk se tak cítí moc příjemně i s lidmi, které vidí poprvé v životě. Po dobu celého pobytu, jsem vnímala změnu, která se ve mně děla. Pozorovala jsem, jak se moje srdce pomaličku otevírá a díky Aničce, která nám hned na začátku pověděla něco o pocitech a emocích, jsem jen klidně přijímala vše, co se ve mně probudilo. Průběh samotného programu se těžko popisuje. Člověk to asi musí zažít, aby opravdu pochopil. Ke konci jsem se začala bát, že až přijedu domů, vše se vytratí a já se budu cítit stejně jako před tím. S klidným srdcem však mohu říct, že to se nestalo. Odnesla jsem si spoustu inspirace na jednoduché praktiky a techniky, jak se k těmto příjemným pocitům vracet. Nejsou totiž zamčené na chatičce v Nebeské Rybné. Jsou v mém srdci, v mém nitru. A já se na ně mohu kdykoli během dne nacítit a vnímat samu sebe. Díky tomu si troufám říct, že to vážně transformační pobyt byl. Závěrem bych jen dodala, že to byl Zážitek s velkým Z. Zkušenost, ze které budu věřím ještě dlouho čerpat.A také si odnáším i jedno velké uvědomění, a to že svůj život nechci přežívat. Ani žít. Já ho chci PROŽÍVAT. V celé jeho kráse se vším, co přinese. Za tohle vše a ještě mnohem více DĚKUJU všem, kteří tam byli. A že jsme byli pestrá skupinka (od 17 do 53 let). Při pomyšlení na reTREAT mě hřeje srdíčko a dochází mi slova. Jsem mega vděčná a nelituji jediné koruny, kterou jsem tímto do sebe investovala. 🤍
Monika Kaprálová29. října 2021
Read More
Pobyt v prenádhernej Nebeskej Rybnej♥. Vždy, ked si spomeniem na ten nádherný víkend, tak ma zavalí vlna vďačnosti. Vďačnosti za svoj život, za Lásku Aničku, ktorá mi ukázala nástroje a ukázala cestu a taktiež za seba že som si dovolila. Nedá sa slovami opísať, čo pre mňa ten retreat znamenal ♥ Pobyt prišiel v najvhodnejšiu chvíľu. A možno ani ja sama som nevedela ako moc som stratená, odpojená a zamotaná v tom živote ľudskom ♥ Bolo to očistné.Tak veľmi to bolelo, ale mojou voľbou bolo to nechať odíjsť. Všetkú tú bolesť utlačovanú pustiť. A v takomto bezpečnom priestore ktorý nám Anička vytvorila, to bolo o niečo jednoduchšie. Vyplakala som sa, cítila som sa bezpečne, pochopená a milovaná.To všetko vie Anička sprostredkovať. Ona je neskutočný prúd vedomia a lásky, vďačnosti a pochopenia ♥ Je len na Vás ako veľmi sa tomu otvoríte.Anička mi dala len to, čo som si sama dovolila vziat, pochopiť, prijať.Ja som si Aniču vybrala /alebo ona mňa?/ a som jej nekonečne VĎAČNÁ za prácu ktorú vykonáva♥ Pobytom ale nič nekončí a práca na nás !nieje! dokončená. Pobytom sa všetko začína. Aspoň u mňa to tak bolo. Začala sa krásna cesta životom. Zdravým a láskou naplneným. Najkrajšie na tom je , že to nemá ani konca a vždy je čo objavovať, vždy je na čom sa zlepšovať. Vždy sa dokážu vynoriť rany, ktoré potrebujú byť doliečené. Ale je nádherné s tým pracovať. Začiatok novej cesty, ktorá je výživná pre telo aj dušu. Ale treba na tom pracovať, dennodenne.Nie nasilu,len s LÁSKOU, k sebe, k svetu, k ľudstvu, k životu♥ Nekonečné ĎAKUJEM Aničke /a sebe/ že som mohla a dovolila si, znovu uvidieť ten krásny svet a milovať ho.A milovať seba. Pracovať na láske, sebeláske, pracovať s celou škálou emocií a nenechať sa nimi ovládnuť♥ Na pobyte bude o vás postarané po fyzickej aj psychickej stránke. Skvélé jedlo, skvelí ludia, množstvo informácií, kľúčov, návodov. Nikdy som nespochybnila moju voľbu, že som tam išla. Jedno z najlepších rozhodnutí mojho života♥ Ďakujem Ani, že si mi inšpiráciou, ďakujem za lásku a pochopenie, za všetko♥ S láskou a vďačnostou Monika♥
Kristýna Krunclová28. října 2021
Read More
U Aničky jsem byla už na dvou pobytech v Čechách a určitě to nebyly mé poslední. Pobyty se odehrávají v krásném a magickém prostředí Neberybky, kdy už toto samotné místo mi připadá léčivé. Anička je krásná a zářivá bytost, která přináší velkou dávku klidu, silného pochopení a předává informace a techniky, které od základu mění naše zakořeněná přesvědčení. Alespoň takto to bylo a je u mě. 🙂 Cítím, že tyto pobyty pro mě byly opravdu transformační, pomohly mi toho spoustu pustit a naučit se, jak pracovat s určitými situacemi, jak na ně nahlížet a jak si vážit sebe samé a být tu pro sebe. Aničky pobyty bych doporučila každému, kdo chce převzít život do vlastních rukou a chce pocítit svou vlastní sílu, kterou v sobě každý máme. Ať jste právě v životě spokojení a nebo naopak, tyto pobyty vám mohou jen dát. <3
Ondra Halama3. listopadu 2021
Read More
Milá Ani, posílám Ti také pár řádků. Děkuji , s láskou Ondra Energie retreatu se do mně nasákla jíž několik dní před konáním a při cestě do Nebeské Rybné jsem v procesu jel již naplno. Nádherná chalupa u lesa, krásní a pokorní lidé, oheň a parádní veganská kuchyně, to byl teprve začátek a přivítání. Program se pozvolna rozběhl a nakonec byl pro mě nečekaně nabytý. Meditace, jóga, mantry, osvěžení v řece a sauna pro mě byla dokonalou očistou, uvolněním a léčením před rodinnou konstelací. V takto silné a hluboké konstelaci a komunikaci s blízkými i nežijícími rodovými liniemi jsem se ocitl poprvé. Rozhovory s nimi a přestavování hranic bylo naprosto reálné a pomohlo mi uvolnit tlaky a bloky uvnitř mně. Díky tomu je má současná komunikace s rodiči uvolněná a vrací se mi ve stejné uvolněnosti i od nich - zrcadlo. Navíc jsem zde prožil osudové setkání, které mi přineslo nový životní směr a učení. Je toho ještě mnohem více... Díky Ani, jsem vděčný a těším se zase někdy, někde! Ondra
Monika Čtvtníčková14. srpna 2021
Read More
Strávila jsem s Aničkou víkend někdy na jaře a musím říct, že to byla jedna z mých nejdůležitějších chvil v mém seberůstu. Od té doby jsem udělala kus práce na poli svých emocí a bolístek, které se mi objevily právě díky skvělým meditacím a klidu, který jsme na Retreatu zažili. Nejenom samotný program ale i jídlo, místo, živá hudba (díky moc Dane) a další účastnice...prostě všechno vytvořilo atmosféru naprostého přijetí a krásy, na kterou do teď naprosto živě vzpomínám. Rozhodně jsem na pobytu nebyla naposledy. Díky za možnost se lépe poznat a za přijetí, které kolem sebe šíříš, Ani ❤️
Previous
Next

časté dotazy

Být společně s ženami, pro některou zní jako něco nádherného a potřebného a pro jinou jako něco, do čeho se jí vůbec nechce, i když jí to volá.
Za těch 6 let, co pobyty tvořím, přijelo mnoho žen, které v sobě probudily odvahu a i přesto, že se bály ženského kolektivu, protože mají z dětství bolestnou zkušenost, tak zažily něco krásného a byly opravdu vděčné, že se odhodlaly. Tento pobyt také pomáhá s tématem sesterství a důvěry v ženském kolektivu.
Více si poslechněte níže ve video i psaných recenzích, kde ženy sdílí, že se nejdříve báli, ale hned po setkání se strach rozpustit a vytvořily se mezi nimi opravu silné vazby a přátelství.

Jak jsem psala výše, tak za roky tvoření pobytů vím, že se na něm vytváří opravdu krásná nová přátelství. Proto pokud chcete jet sami, tak je to velice vítané a naopak když jedete s kamarádkou, tak doporučuji zůstat otevřené a sdílet čas i s ostatními.

Program na pobytu je zajisté dobrovolný. Pokud budete potřebovat si odpočinout nebo být samy, tak je to vítané.

Pracuji hodně podle potřeb skupiny, a proto každá skupina je jiná a také díky tomu i program, proto mnoho účastnic jezdí na mé pobyty opakovaně a stále jim mám hodně co nabídnout.

Pokud začínáte s vědomím přístupem k životu a meditací, je toto skvělá příležitost, jak se hned na začátku ponořit hluboko a procítit, co nám změna vnímání života a meditace přináší do běžného života. Vše co sdílím tak vysvětluji pečlivě, aby to bylo vhodné jak pro začátečníky i pokročilé. 

Věk není omezením. Účastníce jsou od 16 let – 55 let, ale nejčastěji okolo 20 – 35 let.

ubytování v neberybce

Chalupa Neberybka je krásným energeticky silným místem.
Z velké části je uvnitř dřevěná a působí jako útulný domov, je to velice 

Ubytování je v několika pokojích pro 2, 3 a 5.
Spí se na pohodlných přírodních futonech nebo matracích a je potřeba dovést si vlastní spacák nebo peřinu. Pokud potřebujete, lze si za 100,- vypůjčit peřinu na místě.

Chalupa disponuje 4 sprchami. SAUNOU a otužovacím JEZÍRKEM.

Jógamatky, meditační polštáře a relaxační deky MÁME k dispozici.

Neberybka se nachází na polosamotě v Nebeské Rybné kousek od Kostelce nad Orlicí.  A účastníci jezdí formou spolujízdy ↓

Po registraci obdržíte link do skupinky na Whatsappu, kde se několik dní před pobytem domlouvá spolujízda. 
Na každý pobyt se účastníci propojili a jeli společně, buď přímo z nějakého města autem nebo nabrali po cestě další ve větších městech jako – PRAHA, PARDUBICE, HRADEC, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU.

Strava je VEGANSKÁ od MaruškyVeg ~ @maruskaveg
Výživná, barevná, fermentovaná a lahodná.
Doplněná o produkty Wild&coco a Vitalvibe.

PŘÍJEZD JE V PÁTEK OD 14:00 A ZAČÁTEK SPOLEČNÉHO PROGRAMU V 17:00

KONEC JE V NEDĚLI VE 14:00 A ODJEZD DO 16:00
*doporučuji se jet podívat na menhiry, které jsou 10 minut od Neberybky, po skončení pobytu.

cena pobytu

5.800,-

*záloha 2.800,-

2 noci a 3 dny v Nebeské Rybné
Intenzivní hluboký sebeurčující program
FEEL IT taneční cviční 
Výživná veganská strava od Marušky
snídaně / oběd / dezert / večeře
Podklady pro integraci a pokračování v technikách

registrace nebo dotaz

použijte formulář níže nebo napište na pobyty@zesrdcedosrdce.cz
 po registraci obdržíte email s dalšími informacemi

  odběr termínů pobytů

  Pokud by jste rádi měli přehled o událostech a pobytech, které tvořím, přihlašte se k odběru novinek.
  Email posílám přibližně jednou měsíčně, kde zašlu informace o událostech na další měsíc. 
  kdykoliv se můžete od odběru odhlásit

  přidejte se na Instagram

  Jsem aktivní tvůrkyní na Instagramu.
  Ráda sdílím a píšu, nahrávám videa a fotím. Sdílím inspirace, doporučení a různé zkušenosti. Občas dělám živá vysílání.
  NA INSTAGRAMU SE MŮŽETE DOZVĚDĚT O RŮZNÝCH AKCÍCH

  @ANNAVASINOVAA

  klid v srdci, přináší mír do světa

  2022 © ANNA VAŠINOVÁ     |    OCHRANA ÚDAJŮ    |   OBCHODNÍ PODMÍNKY