Online meditace

MEDITACE?

Meditace je nástroj, jak se dostat za iluze, které v životě prožíváme, zpět do klidu.

Iluze chápejme jako vnitřní dohody o něčem, co podle nás tak je. Je to něco podobného, jako když jsme v dětství věřili na ježíška, a pak najednou přišla pro někoho bolestivá zpráva, že ve skutečnosti není. 

A stejně jako v tomto případě je v nás mnoho dohod o tom, že něco je nějaké. Například, že lidé jsou zlí, nebo že se všude kolem nás skrade. Tomu všemu můžeme věřit, a to vše se pro nás stane realitou, která se díky tomu opravdu začne dít. Dále pak nejde jen o svět vnější, ale jde také o nás samotné, čemu my uvěřili sami o sobě. Někdo uvěřil v dětství třeba svým spolužákům nebo rodičům, že nikdy nic nedokáže a nebo, že je ošklivý,  že cestování je složité a peníze se vydělávají jen tvrdou prací anebo jen to, že on sám není dost dobrý a lásku si musí zasloužit. 

Toto všechno jsou iluze, ve kterých jsme zakletí a žijeme život ve strachu a omezení.
Meditace je klíč k tomu, jak se zklidnit a naučit se být pozorovatelem vlastních myšlenek, a tím uvidět pravdu o tom, v co jsme uvěřili a co se uvnitř nás nachází. Dále meditace též hojí mnoho dalších aspektů, jako jsou traumata a bolesti z minulosti.

Pokud je naše mysl klidná, jsme si jistí v tom, co děláme a kam se náš život ubírá a každý den se soustavně rozvíjíme a to jen tím, že si užíváme života v přítomném okamžiku.

Postupně, když budeme rozpouštět domněnky a iluze, se uvnitř nás bude otevírat prostor blaženosti a radosti a život se stane odměnou. 

Online vedené meditace na hloubkovou očistu čakrového systému

DALŠÍ TERMÍN NENÍ OTEVŘEN

Vím, že né každý může přijít na seminář anebo retreat, a proto nově přináším 5denní kurzík meditací zaměřených na hloubkovou očistu čaker.

Tyto meditace jsou účinné a přitom příjemné, ale i přesto je pro mě důležitý osobní kontakt, abych případně mohla říci, jak se vypořádat s emocemi a věcmi, co se mohou nořit napovrch.

Hovory budou probíhat na Skype, kdy před meditací bude nějaké povídání a taktéž po meditaci, kdy každý má možnost se na cokoliv zeptat i soukromě.